شهدای آینده

شهدای آینده

گروه شهدای آینده در بهار 1389 به طور رسمی تاسیس و فعالیت‌های خود را در راستای اهداف ذیل آغاز نموده است:
1- عمل به وظیفه انسانی از طریق اتحاد و انسجام و مقاومت دربرابر نسل‌کشی صهیونیست‌ها و مسئولیت حفظ جان همنوع که بنا به اشاره قرآن حفظ جان همه انسان‌هاست: "کسی که شخص مظلومی را به ناحق به قتل برساند مانند قاتل تمام انسان‌ها محسوب می‌گردد. همچنان کسی که زندگی یک شخص را نجات دهد گویا که تمام انسان‌ها را زنده و احیا کرده است (سورهء مائده-آیه 32)".
2- عمل به وظیفه اسلامی طبق روایت حضرت رسول (ص) که فرمودند: "من سَمِعَ رَجُلاً یُنادی یاللمسلمین و لَم یُجبه لیس بِمُسلِم-کسی که بشنود مرد مظلومی از مسلمانان کمک می‌خواهد ولی او را یاری نکند مسلمان نیست".
3- عمل به وظیفه آخرالزمانی که شاید مهم‌ترین و سنگین‌ترین وظیفه‌ای است که بر عهده هر فرد حاضر در این عصر است.

آیا نتانیاهو واقعا به ابهامات عرب زبانها پاسخ گفت یا دیدگاههای تکراری خود را با رسانه ای متفاوت رسانه ای کرد؟ این سوالی است که با توجه به محتوای خبر مربوط به پاسخگویی نتاینیاهو در صفحه ی فیس بوک اش، ایجاد می شود.
به گزارش گروه خبر شهدای آینده، امروز ایسنا به نقل از خبرگزاری شینهوا از پاسخ دهی نتانیاهو در صفحه ی فیس بوک خود به کاربران عرب در رابطه با مسائل منطقه خبر داد؛ اما این مسئله در این خبرگزاری در حالی بدون بیان پیش زمینه های آن طرح میشود که نتانیاهو از ماهها پیش و از طریق سایتهای عرب زبان و فارسی زبان رژیم صهیونیستی برای به حداقل رسیدن تفکر ضد اسرائیلی حاکم بر منطقه و گرفتن ژست پاسخگو بودن به نگرانی ها مردم به ویژه اعراب، تبلیغات وسیعی را آغاز کرد مبنی بر اینکه از نخست وزیر ما بپرسید تا ابهامات شما رفع شود!
اما این مسئله نکات جالبی نیز دربر دارد، یک مسئله اینکه تعداد بازدیدکنندگان این صفحه 700 مورد ذکر شده است که با وجود ماهها تبلیغ برای پرسیده شدن سوال از وی، از کم اثر بودن حرکت وی و اهمیت قائل نشدن به حرفا و تبلیغات نتانیاهوست که در اولین برداشت شناخت کافی مردم از وی را علت این مسئله می توان دانست.
دوم اینکه در مطالب آورده شده در این خبرگزاری فقط دیدگاههای نتانیاهو آورده شده است، که به نظر می رسد خبر رسیده به این خبرگزاری از طریق خود صهیونیستها در اختیار آن قرار گرفته باشد؛ چون ممکن نیست مردم عرب که صهیونیستها برادران و خواهرانشان را در فلسطین و لبنان به شهادت رسانده اند، فقط به قصد پرسیدن ابهامات خود، آن هم به صورت مودبانه سوالات خود را پرسیده باشند، و این در حالیست که در هیچ کجای خبر، به طرف دوم قضیه یعنی سوال کننده ها، لحن، و مطالب اعتراض آمیز آنها اشاره ای نشده است.
نهایتا اینکه اصل وجود سوال کننده های عرب نیز، در ابهام قرار دارد و به نظر می رسد این فرض که بعد از ماهها تبلیغ، و برای مخدوش تر نشدن چهره ی نتانیاهو تعدادی سوال ازسوی دست اندرکاران صهیونیستی پرسیده باشد نیز مطلبی دور از ذهن نباشد.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۰/۱۱/۱۱
شهدای آینده

نظرات  (۲)

۱۱ بهمن ۹۰ ، ۱۹:۲۱ سید احمد الحسن
ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ۞۞,ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ
ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ۞۞,ּּּּּ ּ ּ ּ ּ \____________________
ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ۞۞,ּ ּ ּ ּ ּ ּ \¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ֹֹ\
ּ ּ ּ ۞۞ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּּ۞۞,ּּּ ּ ּ ּ\ تبادل لینک کنیم؟؟!! ִ \
ּ ּ ּ۞۞ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ۞ּ ּ ּּ۞۞ـּ ּ ּ ּ\__________________̲̲/_̲
ּ ּ ۞۞ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ۞۞ּ ּ ּ\¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
ּּ ۞۞ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ۞۞ּ ּ\
ּ ـ۞۞ּ ּ ּ ۞۞ּ ּ ּ ּ۞۞ ּ ּ ּ ּ ـ۞۞ּ ּ \ּ ּ ּ ۞۞
ּ ۞۞ـּ ּ ּ ۞۞ּ ּ ּ ּ۞۞ ּ ּ ּ ـ۞۞ּּ ּ \ּ ּ ּ ּ۞۞
ּ ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞
ּ ּ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞
ֹֹֹֹ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯\¯¯¯¯¯¯¯¯
ִ ִ ִ ִ ִ ִ ִ ִ ִִִ ۞ִ۞ ִִִ ִ ִ ִ ִ ִ ִ ִ
سلام عالی بود به سایت منم سری بزن منتظرتم

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی