شهدای آینده

شهدای آینده

گروه شهدای آینده در بهار 1389 به طور رسمی تاسیس و فعالیت‌های خود را در راستای اهداف ذیل آغاز نموده است:
1- عمل به وظیفه انسانی از طریق اتحاد و انسجام و مقاومت دربرابر نسل‌کشی صهیونیست‌ها و مسئولیت حفظ جان همنوع که بنا به اشاره قرآن حفظ جان همه انسان‌هاست: "کسی که شخص مظلومی را به ناحق به قتل برساند مانند قاتل تمام انسان‌ها محسوب می‌گردد. همچنان کسی که زندگی یک شخص را نجات دهد گویا که تمام انسان‌ها را زنده و احیا کرده است (سورهء مائده-آیه 32)".
2- عمل به وظیفه اسلامی طبق روایت حضرت رسول (ص) که فرمودند: "من سَمِعَ رَجُلاً یُنادی یاللمسلمین و لَم یُجبه لیس بِمُسلِم-کسی که بشنود مرد مظلومی از مسلمانان کمک می‌خواهد ولی او را یاری نکند مسلمان نیست".
3- عمل به وظیفه آخرالزمانی که شاید مهم‌ترین و سنگین‌ترین وظیفه‌ای است که بر عهده هر فرد حاضر در این عصر است.

نقش آفرینی یهودیان مخفی در مسیحیت

شنبه, ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۲

در مورد خصومت دیرینه یهودیان و مسیحیان در آیه 113 سوره بقره چنین می خوانیم:

و یهودیان گفتند : نصرانی ها بر آئین درستی نیستند و نصرانی ها گفتند : یهودیان بر آئین درستی نیستند، در حالیکه همه آنها کتاب [آسمانی] را می خوانند (که هر دو آیین در زمان مخصوص به خود بر حق بوده) کسانی که نادانند (هم چون مشرکان) سخنی مانند سخنان آنان (درباره آیین مسلمانان) گفتند؛ نهایتاً خدا روز قیامت در میان آنان درباره آنچه با هم اختلاف می  کردند داوری می کند.

ویل دورانت مورخ مسیحی غربی در باب این موضوع چنین می نویسد:

چرا برخی از مسیحیان و یهودیان از یکدیگر نفرت دارند؟ بدون تردید یک دلیل دائمی برای این موضوع وجود دارد و آن اختلاف شدید در عقائد دینی است، زیرا یهودیان دائما اعتقادات مسیحی را به چالش می کشیدند و این دشمنی دینی منجر به یک آپارتاید مذهبی شد که در ابتدای امر، داوطلبانه بود و بعداً به صورت امری اجباری در آمد.

بر این اساس، یهودیان مسیحیان را با عنوان مشرک و خرافه گرا تحقیر می کردند و آنها را کودن و نفهم مینامیدند. مسیحیان نیز یهود را به عنوان کافر غریبه که با هیچ کس انس و الفت نمی گیرند مورد تحقیر قرار می دادند.

با وجود این دشمنی مستمر یهودیان و مسیحیان، روابط صمیمانه بین یهودیان جهان به طور عام و اسرائیل به طور خاص با بسیاری از کشورهای غربی مسیحی اگر نگوییم با همه آنها و در راس آنها ایالات متحده آمریکا اصلی ترین حامی رژیم صهیونیستی چگونه پدید آمده است؟ این اختلاف عمیق که ریشه تعصب دینی دارد یک شبه و به سادگی کنار گذاشته نشده است تا جایی که تبدیل به دوستی و حمایت تام و تمام شود.... فتامل...

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۲/۰۲/۱۴
شهدای آینده

نقش آفرینی

نظرات  (۱)

خوب بود

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی